Movies
Ratings
286
SelmaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5