Series
Ratings
161
Black MirrorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
- Hello, God!Rated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5