Movies
Ratings
180
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
VenomRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
DemolitionRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0