Series
Ratings
26
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The UndoingRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5