Series
Ratings
123
The Day of the JackalRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
LostRated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0