Titles you rated
TakenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5