Series
Ratings
78
Battle for HappinessRated ★ 1.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
CrossRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.0
My DearestRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5