Titles you rated
HerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5