Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
PopulaireRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0