Series
Ratings
108- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 3.0
- I Need a FairyRated ★ 2.5
- TerroirRated ★ 3.0
The MusicalRated ★ 2.0- KkangsooniRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0