Series
Ratings
133- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 2.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- BernardRated ★ 3.5
- CanimalsRated ★ 3.0
- CanimalsRated ★ 3.0
Sofia the FirstRated ★ 2.5
Doc McStuffinsRated ★ 3.5- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5