Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
Beasts of No NationRated ★ 5.0- The Empty PotRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
The Wicker ManRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 2.0
The SnowmanRated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 2.0