Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0