Series
Ratings
111
MonstarRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 1.5
Pots of GoldRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0