Titles you rated
- Red Like the SkyRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside I'm DancingRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5