Titles you rated
The EmpireRated ★ 0.5
TakenRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0