Movies
Ratings
1460
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
American FactoryRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
When Cinema Reflects the Times: Hou Hsiao-Hsien and Edward YangRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0