Movies
Ratings
45
Pretty CrazyRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
Blindly in LoveRated ★ 1.0
Nonko 36-saiRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5