Titles you rated
- Nijiiro KaruteRated ★ 5.0
Our MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
AvalancheRated ★ 3.0
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0