Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 1.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5