Titles you rated
Cyrano de BergeracRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5