Movies
Ratings
204
The BrutalistRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0