Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5