Movies
Ratings
89
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0