Series
Ratings
641
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Rising Impact Season 2Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5