Titles you rated
Fist of LegendRated ★ 5.0
Traces of LoveRated ★ 1.0
My WayRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 1.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
MindhuntersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0