Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0