Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0