Titles you rated
Cast AwayRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
BrothersRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0