Titles you rated
General's SonRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0