Series
Ratings
88
Years and YearsRated ★ 2.5
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 1.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 1.5
True DetectiveRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 1.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5