Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5