Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Blue UmbrellaRated ★ 3.5
The BoxtrollsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0