Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0