Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0