Titles you rated
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0