Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
RageRated ★ 5.0
Twisted JusticeRated ★ 2.0
Fortuna's EyeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Piece of CakeRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
BakumanRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0