Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0