Titles you rated
HereticRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0