Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
London SpyRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Glass MaskRated ★ 4.0