Movies
Ratings
148
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0