Series
Ratings
53
ChernobylRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5