Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0- Liquid BodiesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
April, Come She WillRated ★ 2.0