Series
Ratings
51
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- 와라! 편의점Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.5