Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0