Movies
Ratings
1210
The ClientRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 2.5
The QueenRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
BossRated ★ 1.5- The 101st PropositionRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5- Close EncountersRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 2.0- VirusRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0