Titles you rated
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dear RadianceRated ★ 3.5
The Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5- The Two WomenRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0