Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 3.0
Criminal: UKRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5