Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5