Series
Ratings
46
How Do You Play?Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5